12.3 1920RGB720

| Panelmodell | 12.3 1920RGB720 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| 12.3 1920RGB720-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 292.032×109.512 mm |
| Översikt | 305.4×124.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE 12.3 1920RGB720.
BOE 12.3 1920RGB720 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE 12.3 1920RGB720 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE 12.3 1920RGB720 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE 12.3 1920RGB720-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE 12.3 1920RGB720 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE 12.3 1920RGB720 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE 12.3 1920RGB720 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE 12.3 1920RGB720-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "12.3 1920RGB720"
- BOE 12.3 1920RGB720
- 12.3 1920RGB720 datablad
- 12.3 1920RGB720-bild
- 12.3 1920RGB720 pris
- 12.3 1920RGB720-distributör

